Pomoce dydaktyczne

Układ okresowy pierwiastków chemicznych – plansza
    Chemia – jeden z przedmiotów ścisłych. Jedni go uwielbiają, dla innych jest prawdziwą szkolną zmorą.
    Jak więc uczyć się tego przedmiotu i odnosić sukcesy w nauce? Podstawą są odpowiednie materiały edukacyjne – polecamy szczególnie nasze plansze : szereg aktywności metali, tablica rozpuszczalności. Zapraszamy do skorzystania z całej oferty pomocy dydaktycznych w naszym sklepie.
    Nasze plansze (Układ okresowy pierwiastków) drukowane są na folii samoprzylepnej, zabezpieczonej laminatem. Plansza aplikowana jest na płytę PCV o grubości 3 mm. Takie rozwiązanie daje gwarancję jakości oraz trwałości produktu na wiele lat. Sugerujemy różne sposoby mocowania do ściany: wkręty z kołkami rozporowymi, mocna, dwustronna taśma klejąca o wysokiej przyczepności, klej montażowy.
    Format naszych planszy to 140 x 72 cm, jednak jesteśmy oczywiście w stanie przygotować każdemu Klientowi wymiary jakich tylko potrzebuje. W sprawach indywidualnych zamówień bardzo prosimy kontaktować się z działem obsługi Klienta – telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomość e-mail.
    Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola oraz placówki oświatowe.

Szkoła to miejsce, w którym dziecko spędza ponad połowę swojej dobowej aktywności. Wszystkie lekcje, dodatkowo świetlica i zajęcia pozalekcyjne, potrafią trzymać nasze pociechy w szkole nawet po 10-12 godzin dziennie! Nic więc dziwnego, że uczniowie często kojarzą ją z męczącą nauką, stresem, monotonią oraz – po prostu – z nudą.

Postanowiliśmy to zmienić! Nasza recepta to nauka przez zabawę. Chcemy pokazać, że szkoła to nie tylko długie godziny spędzone w ławkach. To także zabawa połączona z aktywnością ruchową, której coraz bardziej dzieciom brakuje.

A jeśli ta zabawa zmusi je dodatkowo do logicznego myślenia, nauczy pracy w zespole oraz wpłynie na rozwój kreatywności i postrzeganie swojej wartości, to będzie to świetne uzupełnienie procesu edukacji naszych dzieci.

Nauka przez zabawę jest możliwa! Nasze gry korytarzowegry stolikowe oraz wszelkie przyjazne pomoce dydaktyczne, w tym szkolne “przydasie”, to przepis na szkołę, w której wszystko gra!

Wyświetlanie 1–16 z 25 wyników