Pierwszy dzień zimy 1 (roll-up)
    1 X 195,00  = 195,00

Szkolne "przydasie"

Banery do szkoły, roll-upy do szkoły czyli szkolne “przydasie”, to różnorodne pomoce w formie kolorowych plansz, banerów i roll’upów, które każdy nauczyciel może dostosować indywidualnie do swoich potrzeb i potrzeb uczniów, aby uatrakcyjnić pracę i naukę. To również propozycje elementów scenografii do przedstawień i uroczystości szkolnych, a także inne niespodzianki.

Banery do szkoły – Wielkoformatowa dekoracja szkolna pozwoli podkreślić szczególny, uroczysty charakter tej ważnej dla uczniów i nauczycieli chwili.

Proponowany format banera to 230 x 170 cm. Macie inne pomysły?
    Istnieje możliwość zmiany formatu, grafiki i tekstu banera zgodnie z Waszym życzeniem!

Dlaczego baner DZIEŃ NAUCZYCIELA? Bo to najlepsza dekoracja szkolna

Baner to często stosowany system reklamowy, który stanowi wielkoformatowa grafika umieszczona na nośniku (materiale banerowym). Umożliwia szybkie stworzenie dekoracji lub tła dostosowanych do tematyki uroczystości szkolnej. Należyte przechowywanie pozwala na wielokrotne użycie banera.

Proponujemy różne sposoby mocowania (do uzgodnienia):
    • baner oczkowany – umożliwia rozciągnięcie banera (np. na drabinkach szkolnej sali gimnastycznej) za pomocą opasek zaciskowych,
    • baner z kanałem górnym i dolnym – umożliwia podwieszenie banera do sufitu lub konstrukcji stojącej przy użyciu linek i dwóch elementów usztywniających wprowadzonych do kanałów (drewniane listwy lub metalowe rurki).

Co więcej, posiadamy również inne banery – na każdą szkolną uroczystość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Szkolne “przydasie” – Eskamedia Szkoła (eskamediaszkola.pl)

Jeśli już mamy zapewnioną estetyczną dekorację, to teraz możemy pomyśleć o innych sposobach na miłe przywitanie naszych podopiecznych, takich jak wspólne śpiewanie piosenek, wykonywanie prac plastycznych, zabawy integracyjne, poczęstunek.

Największe wyzwanie stoi przed nauczycielami nowych zespołów szkolnych, pewnie nie obędzie się bez łez i odrobiny stresu, zwłaszcza u przejętych rodziców… 😉 Warto zatem już w tym pierwszym dniu zadbać o miłą i komfortową atmosferę. Na przełamanie lodów i klasową integrację polecamy nasze niezawodne planszówki i gry korytarzowe. Tak wyposażona szkoła będzie przyjaznym i atrakcyjnym miejscem dla każdego żaka, zwłaszcza tego najmłodszego!

Nie zapomnijcie również o niezbędnym elemencie, jakim jest UŚMIECH!

Wyświetlanie 1–16 z 25 wyników