0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  Baw się i ucz na lekcji matematyki! Gry podłogowe

  Jak zmotywować uczniów do nauki matematyki i sprawić, aby polubili ten przedmiot? Nasza propozycja to gry podłogowe! Zabawy ruchowe z wykorzystaniem podstawowych działań matematycznych, realizowane w atrakcyjnej formie, na pewno ułatwią dzieciom poznawanie „tajemnic” królowej nauk. Dedykowane dzieciom w przedszkolach i najmłodszym uczniom (zerówki, klasy pierwsze), pozwoli im poznać cyfry i odpowiadające im wartości liczbowe.

  Lokomotywa jak u Tuwima – zabawa podłogowa nawiązująca w formie do znakomitego wiersza Juliana Tuwima „Lokomotywa”. Ta gra zabierze waszych najmłodszych uczniów w matematyczną podróż! Atrakcyjna grafika umożliwia wiele wariantów zabawy. Nasycone kolory przyciągają uwagę i ożywiają przestrzeń szkolną.

  Kwiatki z naszej rabatki to gra podłogowa w formie wielkiego kwiatka. Zawiera polecenia ruchowe, wymarzona dla dzieci uwielbiających uczyć się w ruchu. Jednocześnie skaczesz i uczysz się cyfr! Pełni również funkcję estetyczną – będzie stanowić piękną ozdobę w szkolnej przestrzeni.

  Ślimak 1-12 to gra podłogowa w formie wielkiego ślimaka. Sympatyczny ślimak „pomaga” dzieciom w nauce liczb.

  gra podłogowa

  Zastosowanie naszych gier podłogowych

  Kluczowym jest, aby na tak wczesnym etapie edukacji zachęcić uczniów do zgłębiania tajników matematyki i jednocześnie pokazać, że jej nauka może być zabawą. Dzięki naszym pomocom, zapewniasz swoim uczniom wszechstronny rozwój i atrakcyjną, edukacyjną rozrywkę. Co więcej, takie techniki nauczania można dopasować do każdego ucznia i modyfikować ich poziom zaawansowania. Doskonale wiemy, że uczniowie lepiej przyswajają wiedze za pomocą metod aktywizujących, aniżeli podających. Ta nowoczesna forma nauki matematyki nie tylko wspomaga naukę liczenia, lecz także orientację przestrzenną i koordynację ruchową oraz pobudza kreatywność! To również trening spostrzegawczości, koncentracji, refleksu i rozwoju wyobraźni.

  Gry podłogowe to również niezastąpiona pomoc na lekcjach języka obcego. Uczniowie za ich pomocą w atrakcyjny i zabawowy sposób uczą się liczb oraz kolorów! Nasze pomoce dydaktyczne sprawią, że nawet na przerwach lekcyjnych dzieci będą powtarzać i utrwalać wiedzę. Tego rodzaju gry sprzyjają również integracji zespołu klasowego.

  Nasze gry podłogowe to nieoceniona pomoc dydaktyczna dla nauczyciela, oszczędność czasu i atrakcyjna organizacja procesu edukacyjnego.

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937