Nauka przez
zabawę - zabawa
przez naukę

O nas

Szkoła to miejsce, w którym dziecko spędza ponad połowę swojej dobowej aktywności. Wszystkie lekcje, dodatkowo świetlica i zajęcia pozalekcyjne, potrafią trzymać nasze pociechy w szkole nawet po 10-12 godzin dziennie! Nic więc dziwnego, że uczniowie często kojarzą ją z męczącą nauką, stresem, monotonią oraz – po prostu – z nudą.

Postanowiliśmy to zmienić! Nasza recepta to nauka przez zabawę. Chcemy pokazać, że szkoła to nie tylko długie godziny spędzone w ławkach. To także zabawa połączona z aktywnością ruchową, której coraz bardziej dzieciom brakuje.

A jeśli ta zabawa zmusi je dodatkowo do logicznego myślenia, nauczy pracy w zespole oraz wpłynie na rozwój kreatywności i postrzeganie swojej wartości, to będzie to świetne uzupełnienie procesu edukacji naszych dzieci.

Nauka przez zabawę jest możliwa! Nasze gry korytarzowe, gry stolikowe oraz wszelkie przyjazne pomoce dydaktyczne, w tym szkolne „przydasie”, to przepis na szkołę, w której wszystko gra!

Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola oraz placówki oświatowe.

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6