Cool school! Gry podłogowe.

Wakacje to okres wypoczynku i relaksu, ale też niepowtarzalny moment, aby zacząć przygotowania do nowego roku szkolnego! W czasie ferii letnich w naszych placówkach odbywa się często renowacja budynku. Warto pomyśleć o ciekawym i kreatywnym wykorzystaniu przestrzeni szkolnej! Zaczynamy zatem wakacyjny cykl COOL SCHOOL, w którym będziemy prezentować serię naszych pomocy dydaktycznych przeznaczonych do montażu. Na pierwszy ogień idzie nasz BESTSELLER – gry podłogowe!

gry podłogowe

Gdzie możesz zamontować nasze gry?

  • na korytarzu szkolnym,
  • na świetlicy,
  • w przedszkolu.

Nasze gry podłogowe posiadają szereg funkcji niezbędnych w szkolnej przestrzeni.

Edukacja

Gry korytarzowe do montażu to antidotum na hałas panujący podczas przerw międzylekcyjnych. Zadbajmy, aby ten czas dzieci spędziły kreatywnie. Do wyboru mamy mnóstwo gier edukacyjnych, strategicznych, sportowych etc.

Klasy Planety – nauka nazw planet z naszą grą nie będzie nudna i szablonowa. Zamiast uczyć się na pamięć tych pojęć, my po nich skaczemy i je zapamiętujemy! 😉 Łączymy przyjemne z pożytecznym – aktywność ruchową z przyswajaniem wiedzy pojęciowej.

Zabawa

Nasze gry uczą, ale przez zabawę! Z praktyki wiemy, że dzieci spędzają przerwy wpatrując się w ekran telefonu albo chcą wyładować energię, biegając i krzycząc. Gry korytarzowe to idealne rozwiązanie na powyższe problemy. Wspomagają rozwój dzieci, zapewniają świetną rozrywkę oraz integrację zespołu klasowego.

Wygibasy – twister to hit, uwielbiany zarówno przez młodsze, jak i starsze dzieciaki! Ta gra sprawi, że szkoła będzie się kojarzyć uczniom ze świetną zabawą. Jak wiadomo, śmiech to zdrowie, a przy tej rozrywce go nie zabraknie. Gra może być wykorzystywana na lekcji wychowania fizycznego, to nic innego jak ćwiczenia gimnastyczne. Dodatkową zaletą jest funkcja integracyjna tej zabawy.

Funkcja estetyczna

Jeśli Twoim celem jest 100% frekwencja uczniów w szkole, to z naszymi grami podłogowymi masz taką gwarancję. Z pewnością do takiej szkoły chętnie będzie uczęszczał każdy żak! To sposób na ciekawy i estetyczny wystrój szkolnych korytarzy oraz sal.

Kwiatki z naszej rabatki – gra, która sprawi, że na korytarzu szkolnym „zakwitną” kolorowe kwiaty. Za pomocą tej gry dzieci z zapałem będą ćwiczyły działania matematyczne.

gra podłogowa

Zatem nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą i spraw, by Twoja szkoła była COOL! 😉

Po więcej ciekawostek zapraszamy na nasz fanpage!

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937