Dekoracje szkolne na zimę – banery i rollupy

Przyznacie chyba, że zbliża się najbardziej magiczny czas w roku – zimowe szaleństwo oraz święta Bożego Narodzenia! Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe dekoracje: zestawy, banery i roll-upy! W najmłodszych klasach dzieci poznają cechy charakterystyczne pór roku. Dlatego też taki rekwizyt w sali szkolnej to ‘must have’ każdego nauczyciela!

Zestaw PIERWSZY DZIEŃ ZIMY to również prosta dekoracja szkolnej imprezy na powitanie zimy, która pozwoli dodać kolorytu fajnej zabawie. W zestawie znajduje się baner wielkoformatowy (230×170 cm) oraz roll-up (100×200 cm).

Pamiętajcie, że istnieje możliwość zmiany grafiki i tekstu na elementach zestawu zgodnie z Waszym życzeniem. Baner umożliwia szybkie stworzenie dekoracji lub tła dostosowanych do tematyki uroczystości szkolnej. Ponadto, należyte przechowywanie pozwala na wielokrotne jego użycie.

dekoracje zimowe

Magia zimowej aury zagości w Waszej szkole, gdy wykorzystacie nasze pomoce. Baner przedstawia piękny, zimowy krajobraz z choinkami, bałwankami oraz bawiącymi się dziećmi.

Pozostałe dekoracje mają formę rollupa.

Opcja nr 1 jest dekoracją typowo bożonarodzeniową, przedstawiającą choinkę, wesołego bałwanka i prezenty.

Roll-up nr 2 to domek pokryty warstwą śniegu, będzie stanowił wymarzony element scenografii do przedstawienia o tematyce zimowej/bożonarodzeniowej.

Co więcej, prosta konstrukcja rollupa umożliwia szybki montaż i demontaż. Szczelna kaseta i torba transportowa umożliwia bezpieczne przechowywanie i wielokrotne wykorzystanie.

Zbliżający się grudzień obfituje w przedstawienia bożonarodzeniowe, szkolne wigilie i jasełka! W celu nadania uroczystej oprawy tym ważnym wydarzeniom przygotowaliśmy dla Was baner i roll-up!

dekoracje jasełkowe

Roll-upy „Szkolne Jasełka” stanowią: grafika na nośniku, metalowa kaseta oraz torba transportowa.

Element dekoracji szkolnego przedstawienia jasełek pozwoli podkreślić niepowtarzalny, bożonarodzeniowy charakter wielowiekowej, polskiej tradycji.

Dodatkowo, właśnie teraz przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję świąteczną! Sprawdź! Jeśli chcesz być na bieżąco z eskowymi promocjami oraz nowościami – zapraszamy na naszego fanpage’a!

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937