English is easy! Biznesowe fiszki

Lato to czas podróży i eksplorowania przeróżnych zakątków, również tych zagranicznych. Podczas sezonu wakacyjnego wyjeżdżamy prywatnie, ale też w celach służbowych. Nieocenioną pomocą będą w takim przypadku nasze fiszki biznesowe. Business English to zestaw fiszek, które zostały stworzone, by rozwinąć słownictwo i pozwolić utrzymać kontakt z językiem angielskim na odpowiednim poziomie. To łącznie aż 203 karty! Przeznaczone zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych.

biznesowe fiszki

Business English

Stworzyliśmy 8 kategorii:

  • Business categories&phrases – tutaj znajdziesz słownictwo związane z każdym zagadnieniem dotyczącym biznesu oraz frazy, dzięki którym zabłyśniesz na spotkaniach służbowych 😉
  • Business English – z tego bloku tematycznego dowiesz się, jakie są wady, zalety, powinności oraz obowiązki w zarządzaniu i pracy w biznesie;
  • Companies-general discussion – zawiera zestaw zdań używanych w ogólnych dyskusjach między przedstawicielami firm; dzięki pracy z tym fiszkami będziesz w stanie dyskutować na każdy temat;
  • Emergency cards – wyrażenia i frazy niezbędne w kryzysowych sytuacjach mających miejsce w każdej firmie; na fiszce podane jest kluczowe słowo, na następnej wyrażenie z tym słowem, a na ostatniej zdanie z podaną frazą;
  • Negotiations – z tym zestawem fiszek sprawisz, że negocjacje z klientem zakończą się: win-win, a także przyswoisz słownictwo kluczowe w określaniu mocnych i słabych stron oponenta;
  • Negotiations phrases – frazy kluczowe oraz zestaw pytań i odpowiedzi przydatnych w sporządzaniu ofert firmowych oraz pomocne w osiąganiu biznesowych kompromisów,
  • Prepositions Business English – czasowniki frazowe, których powinieneś używać, jeśli chcesz polepszyć swój poziom językowy;
  • The snowball definition game – polega na tworzeniu wspólnej definicji słów przy użyciu metody aktywizującej „śnieżna kula”.

Wiele osób, słysząc termin „Business English” szybko się zniechęca, gdyż kojarzy im się to z zawiłym i nudnym słownictwem. Nasze pomoce sprawią, że w sposób ciekawy i atrakcyjny przyswoisz potrzebne definicje. Skłaniają one przede wszystkim do mówienia i interakcji z uczestnikami zabawy. Nasze fiszki znajdą zastosowanie w każdej grupie uczniów, którzy są co najmniej na poziomie średniozaawansowanym, jak również w szkołach językowych i firmach.

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937