0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  English is fun! Puzzle magnetyczne

  Nauczycielu/nauczycielko języka angielskiego – pragniesz, aby o Twoich lekcjach krążyły legendy, a dzieci nie mogły doczekać się “anglika” ;-)? Zapytajcie Waszych uczniów, czy zbierają magnesy? A czy lubią układać puzzle? Pewnie dobrze znacie odpowiedź! 🙂 A teraz wyobraźcie sobie połączenie tych dwóch rzeczy… i mamy gratkę dla naszych milusińskich, czyli puzzle magnetyczne!

  Puzzle magnetyczne do nauki języka angielskiego wspaniale spełnią rolę jako pomoc dydaktyczna dla najmłodszych, jak również starszych dzieci. Ten produkt edukacyjny doskonale sprawdzi się zarówno w szkole, jako element wyposażenia sal językowych oraz może stanowić edukacyjny akcent w pokoju każdego dziecka. W ofercie posiadamy dwa zestawy: English House i English Wardrobe.

  puzzle magnetyczne

  ENGLISH HOUSE

  Dzieci uwielbiają zabawę w dom. Dlaczego więc nie przenieść tej zabawy na grunt edukacyjny? Na lekcjach będziecie budowali angielski domek z puzzli. Taki sposób na naukę słownictwa przypadnie do gustu każdemu dziecku!

   ‘English House’ to plansza do nauki języka angielskiego przedstawiająca dom i jego pomieszczenia. Jak w każdym domu, również i w naszym znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, łazienka oraz strych! Do każdego pomieszczenia należy przyporządkować odpowiedni magnes z właściwą nazwą. Zestaw zawiera aż 33 przedmioty oraz 40 nazw przedmiotów i pomieszczeń.

  ENGLISH WARDROBE

  Szafa pełna ubrań, butów i akcesoriów może stać się atrakcyjnym elementem wystroju Twojej sali szkolnej. Jej zawartość można modyfikować np. w zależności od pór roku.

  Ta plansza to ścienny słownik ułatwiający poznawanie podstawowego słownictwa z zakresu odzieży. Zestaw zawiera aż 45 części odzieży oraz 45 nazw odzieży i akcesoriów.

  Dlaczego puzzle magnetyczne to niezbędny element w Twojej klasie?

  Już w poprzednich wpisach na naszym blogu informowaliśmy, jak dużą rolę pełni wizualizacja w procesie przyswajania słownictwa. Co więcej, zabawa z puzzlami dostarczy Waszym uczniom rozrywki, a przecież najskuteczniej uczymy się, łącząc przyjemne z pożytecznym. Ponadto, wysoka jakość wykonania oraz szata graficzna naszych puzzli sprawi, że ta pomoc dydaktyczna będzie atrakcją dla wielu pokoleń uczniów. Warto dodać, że zabawa z puzzlami wspomaga rozwój i motorykę małą wśród najmłodszych.

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937