Gry dydaktyczne dla całej rodziny!

Nie masz pomysłu, jak kreatywnie spędzić czas z rodziną? Wykorzystaj do tego nasze gry dydaktyczne.

Podpowiadamy które!

Gry stolikowe, czyli „planszówki”

W ostatnim czasie znane przez starsze pokolenia gry planszowe znowu święcą triumfy.

Zalety planszówek to rozwijanie umiejętności strategicznych i nauka gry zespołowej. To również świetna zabawa dla całej rodziny. O miano najpopularniejszej może ubiegać się Chińczyk.

To gra stolikowa z możliwością montażu, która sprawdzi się również w szkole i zapewni uczniom świetną rozrywkę na świetlicy. Bo gry dydaktyczne mają nie tylko uczyć, ale również sprawiać radość! 😉

Gry karciane – rozrywka dla młodszych i starszych

Kolejnym sposobem na urozmaicenie rodzinnych spotkań są niezawodne gry karciane. W naszym zestawie znajduje się klasyczna talia kart oraz książka z instrukcją karcianych rozgrywek takich jak: Makao, Wojna czy Oczko.

Czego uczy ta znana wszystkim rozrywka? Przede wszystkim koncentracji, sprytu i strategicznego myślenia. Co więcej jest to rodzaj aktywności, który łączy pokolenia i stanowi atrakcję zarówno dla  młodszych, jak i starszych uczestników.

Puzzle edukacyjne, czyli sprytne układanki i alternatywa gier dydaktycznych

Gry dydaktyczne przygotowaliśmy z myślą o starszych dzieciach. Nasza propozycja dla nieco młodszych to zabawa z puzzlami – rozwija kreatywność i zdolności manualne. Mają one różne kształty oraz służą do nauki liter i liczb.

Latawiec – powietrzna rozrywka

Gdy pada deszcz, to dzieci się nudzą. A gdy jest wietrznie? Idą puszczać latawce!

Najprostszy sposób, by oderwać swoje pociechy od komputera lub TV i spędzić z nimi czas na świeżym powietrzu! To również okazja, by samemu poczuć się znowu jak dziecko! 😉

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937