Gry stolikowe – edukacyjna rozrywka

W kolejnej odsłonie wakacyjnej serii COOL SCHOOL przedstawiamy GRY STOLIKOWE przeznaczone do aplikacji na blaty!

Blaty stolików uczniowskich w Twojej placówce nie prezentują się najlepiej? Dobrze wiemy, że ławki w szkole służą wielu pokoleniom i często są wytarte lub zniszczone. Jak zadbać o meble szkolne i zatuszować takie niedociągnięcia? Mamy na to COOL rozwiązanie!

gry stolikowe

Dzisiaj upiększymy ławy szkolne, również te znajdujące się w świetlicy szkolnej. Nie zapominajmy, że ta część szkoły to miejsce, gdzie obszerne grono dzieci spędza popołudnia lub uczęszcza na różne zajęcia. Czas spędzony na świetlicy to właśnie chwile odpoczynku i zabawy. Dzięki naszej propozycji, zapewnicie swoim uczniom kreatywną i rozwijającą rozrywkę.

W naszej ofercie posiadamy szereg nieszablonowych gier stolikowych.

Gra strategiczna jako nowoczesne narzędzie edukacyjne

Dlaczego strategia? Uczy logicznego myślenia, związków przyczynowo-skutkowych oraz zasad taktycznych. Co więcej, integruje daną grupę i wspomaga kompetencje społeczne.

Dlaczego planszówka? Rozwija kreatywność, pobudza wyobraźnię, przenosi graczy w bajkowy świat fantazji. Stanowi alternatywę dla gier cyfrowych.

Nasze gry wspomagają procesy poznawcze, ćwiczą pamięć, koncentrację oraz spostrzegawczość.

Bitwa morska – emocjonująca gra strategiczna zawierająca elementy zdrowej rywalizacji niezbędnej w procesie edukacji.

Chińczyk – czy zdarzyło Wam się usłyszeć: „Proszę pani, bo ja się nudzę…:(!” Tej kultowej gry nie może zabraknąć na szkolnej świetlicy, jeśli chcesz aby Twoi wychowankowie czekali z niecierpliwością na swoją kolej w rozgrywce Chińczyka!

Kółko i krzyżyk – z pozoru prosta gra strategiczna wymaga od gracza refleksu i przemyślanej taktyki, nieoceniona w treningu skupienia i koncentracji.

Misja pszczółki BZUM-BZUM – nasza autorska gra planszowa, która przeniesie Cię w świat pszczół. Ta edukacyjna propozycja to nie tylko zabawa, ale też nauka o zjawiskach zachodzących w przyrodzie.

Szachy – chcecie, aby Wasi uczniowie byli mistrzami matematycznymi? Koniecznie zaaplikujcie tę grę stolikową w Waszej placówce. To trening analitycznego myślenia i kształtowanie pozytywnych cech charakteru.

Przy okazji, informujemy, że nasz fanpage też jest COOL! 😉

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937