Naklejki na schody dla szkół – czyli oryginalna ozdoba w przestrzeni szkolnej

Zastanawialiście się kiedyś ile razy w ciągu dnia pokonujecie szkolne schody? Zazwyczaj wchodząc na górę, bardzo staramy się zwracać uwagę na to jak stawiamy stopy. Wykorzystajmy więc – tak wydawałoby się codzienną czynność do czegoś pożytecznego. Dlatego też powstały nasze naklejki na schody dla szkół.

Naklejki https://eskamediaszkola.pl/gry-dla-szkol/pomoce-dydaktyczne/

Pomoce dydaktyczne – naklejki na schody ozdabiają i uczą

Nasze naklejki na schody to prawdziwy HIT wśród szkół w całej Polsce! Nie tylko ozdabiają przestrzeń szkolną, ale przede wszystkim UCZĄ! Dzięki swojej kolorystyce przykuwają uwagę, a duże, wyraziste litery pozwalają lepiej zapamiętać znajdujące się na nich treści. Obecnie posiadamy kilka dostępnych wzorów jak m.in. jak udzielić pierwszej pomocy, najważniejsze daty z historii Polski oraz prawdziwy HIT – Nasz szkolny kodeks, czyli kilka zasad kulturalnego zachowania dla dzieci. Polecamy również nasze NOWOŚCI:
tabliczka mnożenia, planety oraz przypadki. Co ważne – przygotowujemy indywidualne zamówienia – zamów naklejki na schody z hasłami jakie tylko chcesz!

Nadaj nowe życie szarym korytarzom – postaw na oryginalne ozdoby!

Szkoła to miejsce, w którym dziecko spędza ponad połowę swojej dobowej aktywności. Wszystkie lekcje, dodatkowo świetlica i zajęcia pozalekcyjne, potrafią trzymać nasze pociechy w szkole nawet po 10-12 godzin dziennie! Nic więc dziwnego, że uczniowie często kojarzą ją z męczącą nauką, stresem, monotonią oraz – po prostu – z nudą. Zamień szarą szkołę na kolorowe miejsce przyjazne każdemu dziecku!

Nasza recepta to nauka przez zabawę. Chcemy pokazać, że szkoła to nie tylko długie godziny spędzone w ławkach. To także zabawa połączona z aktywnością ruchową, której coraz bardziej dzieciom brakuje.

A jeśli ta zabawa zmusi je dodatkowo do logicznego myślenia, nauczy pracy w zespole oraz wpłynie na rozwój kreatywności i postrzeganie swojej wartości, to będzie to świetne uzupełnienie procesu edukacji naszych dzieci.

Nauka przez zabawę jest możliwa! Nasze gry korytarzowegry stolikowe oraz wszelkie przyjazne pomoce dydaktyczne, w tym szkolne “przydasie”, to przepis na szkołę, w której wszystko gra!

Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola oraz placówki oświatowe.

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937