0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  Naklejki na schody do szkoły i przedszkola

  Naklejki na schody – edukacja i zabawa w jednym

  Naklejki na schody do szkoły i przedszkola to innowacyjne rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści zarówno dzieciom, jak i placówkom edukacyjnym. W dzisiejszych czasach, kiedy nauka przez zabawę staje się coraz bardziej popularna, warto inwestować w takie produkty, aby wspierać rozwój najmłodszych w kreatywny i atrakcyjny sposób.

  Dlaczego warto wybrać naklejki na schody do szkoły i przedszkola?

  Edukacja w ruchu – Naklejki na schody umożliwiają dzieciom naukę podczas codziennego przemieszczania się po budynku. Dzięki temu każda wizyta na schodach staje się okazją do powtórzenia ważnych wiadomości czy poznania nowych faktów.

  Kolorowa motywacja – Barwne i ciekawe wzory przyciągają wzrok dzieci, co zwiększa ich zainteresowanie oraz chęć do nauki. Naklejki mogą przedstawiać różnorodne treści edukacyjne, od kodeksów zachowania, przez zwroty grzecznościowe, aż po informacje przyrodnicze.

  Bezpieczeństwo i organizacja – Naklejki na schody pomagają również w organizacji przestrzeni szkolnej, wskazując kierunki ruchu, ważne informacje oraz przypominając o zasadach bezpieczeństwa. Dzieci uczą się porządku i dbania o wspólne otoczenie.

  Wzmacnianie wartości społecznych – Dzięki specjalnie zaprojektowanym naklejkom, takim jak Kodeks Przedszkolaka czy Szkolny Kodeks, dzieci uczą się ważnych zasad społecznych i współżycia w grupie.

  Promocja na naklejki na schody

  W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami, przygotowaliśmy specjalną promocję. Teraz możesz zakupić naklejki na schody do szkoły i przedszkola z 10% rabatem, używając kodu wakacje24. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją placówkę edukacyjną o atrakcyjne i wartościowe materiały.

  Przykładowe wzory naklejek

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami:

  Naklejki na schody do szkoły i przedszkola to nie tylko ozdoba, ale przede wszystkim praktyczne narzędzie edukacyjne. Skorzystaj z naszej promocji i wprowadź nowe, kreatywne rozwiązania w swojej placówce!

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937