0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  Naklejki na schody – edukacyjna ozdoba w przestrzeni szkolnej!

  W naszym wakacyjnym cyklu przedstawiamy kolejny HIT edukacyjny, tym razem – naklejki na schody!

  To wysokojakościowy produkt, który może na długo zagościć w Twojej placówce i być atrakcyjną pomocą dla przyszłych pokoleń.

  Edukacyjne naklejki to nasz pomysł na mądre i sprytne zagospodarowanie przestrzeni szkolnej.

  To pomoc dydaktyczna, który ożywi otoczenie uczniów i sprawi, że mimowolnie będą przyswajali wiedzę.

  Przekaz informacji to jedno, ale najważniejsze, aby zostały one utrwalone przez uczniów.

  W tym wypadku dzieci wzrokowo zapamiętują daną tematykę.

  naklejki na schody

  Posiadamy trzy rodzaje zestawu naklejek:

  Nasz szkolny kodeks – to zbiór zasad, które obowiązują w każdej szkole. Dotyczą one bezpiecznego i kulturalnego zachowania w szkolnej społeczności. Wchodząc do budynku, widzimy ten kolorowy rekwizyt, co sprawia, że szkoła jawi się dzieciom i rodzicom jako przyjazne oraz bezpieczne miejsce. Aby nie pozostawiać żadnych wątpliwości, każda reguła zobrazowana jest emotikonką wyrażającą adekwatną reakcję.

  Pierwsza pomoc – w szkole najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Umieszczenie tych komunikatów w widocznym miejscu, jakim są schody to strzał w dziesiątkę! To przecież treści ratujące życie ludzkie! Każdy z nas od najmłodszych lat powinien przyswajać te ważne informacje!

  Polskie drogi do wolności – metoda na zapamiętanie ważnych dat historycznych? Umieszczenie ich w miejscu, które prawie codziennie odwiedzamy i stałe ich powtarzanie. Możemy też tę lokalizację wykorzystać do zabaw edukacyjnych! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeprowadzić lekcję historii na szkolnym korytarzu i połączyć aktywność ruchową z przyswajaniem wiedzy historycznej.

  Chcesz, by Twoja szkoła była kolorowa i motywowała dzieci do kreatywnej nauki? Zainwestuj w nasze naklejki edukacyjne i poczyń kolejny krok do tego, aby Twoja placówka była COOL:-)!

  Ty też chcesz być cool ;-)? Polub nasz fanpage!

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937