0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  Nauka przez zabawę w domu – pobierz darmowego e-booka

  Przedszkola i szkoły wciąż pozostają zamknięte i ta sytuacja z pewnością jeszcze przez jakiś czas nie ulegnie zmianie. Najmłodszym trudno ją zrozumieć. Jeszcze trudniej jest im pogodzić się z izolacją od rówieśników. Również rodzice i nauczyciele mają ciężki orzech do zgryzienia. Poszukują coraz to nowszych pomysłów na zorganizowanie dzieciom odpowiedniej rozrywki, która przegoni dokuczliwą nudę, a jednocześnie połączy przyjemne z pożytecznym. Nauka przez zabawę w domu – idea brzmi świetnie. Jednak czy jesteśmy w stanie wypełnić nią dziecięcy harmonogram przez tak długi okres czasu?

  Nauka przez zabawę w domu

  Z myślą o tych, którym brakuje już sił, czasu i inspiracji, przygotowaliśmy poradnik pod tytułem “Kwarantanna nie musi być nudna!”, zawierający mnóstwo pomysłów na naukę przez zabawę. W książeczce znajdziecie między innymi:

  • sposoby na efektywne zarządzanie czasem dziecka (a co za tym idzie, również i swoim ;)),
  • mnóstwo zabaw edukacyjnych,
  • gotowe do wydrukowania pomoce dydaktyczne,
  • przykłady doświadczeń, które można wykonać z dziećmi w domu,
  • rozdział poświęcony dbaniu o zdrowie i środowisko, z gotowymi do pobrania materiałami dla dzieci (m.in. kolorowanki i wycinanka),
  • propozycje na fantastyczne gry, które możecie zamówić w naszym sklepie lub przygotować własnoręcznie wraz z dziećmi.

  Przede wszystkim postawiliśmy na sprawdzone metody, jak zachęcić dzieci do nauki tak, aby nie odczuwały jej jako obowiązku, ale czerpały przyjemność z wykonywanych przez siebie zadań. Matematyka, język angielski, przyroda, czytanie i pisanie, a nawet wychowanie fizyczne w domu może być fantastyczną zabawą!

  “Kwarantanna nie musi być nudna!” – jak zdobyć darmowego e-booka?

  Aby dostać książeczkę, wystarczy zapisać się do naszego newslettera! Poniżej znajdziesz okienko, w którym należy podać swój adres e-mail. Co jeszcze – oprócz darmowego e-booka – otrzymasz wpisując się na naszą listę mailingową? Co jakiś czas będziemy wysyłać Ci kolejne pomysły na naukę przez zabawę oraz informacje o wszelkich nowościach i promocjach w naszym sklepie. Obiecujemy nie zasypywać Cię zbędnym spamem! Projektowi Eskamedia Szkoła przyświeca idea rozwijania nowoczesnych metod edukacyjnych. Skupiamy się więc na tworzeniu atrakcyjnych gier i pomocy dydaktycznych, z których chętnie korzysta coraz więcej szkół, nauczycieli, rodziców i – oczywiście – uczniów!

  Zachęcamy do pobrania naszego e-booka i mamy nadzieję, że okaże się on pomocny, aby przetrwać kwarantannę z uśmiechem i optymizmem! 🙂

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937