Plansza na ścianę -edukacyjna ozdoba w przestrzeni szkolnej!

W naszym wakacyjnym cyklu COOL SCHOOL gratka dla nauczycieli i uczniów – edukacyjna plansza do montażu na ścianie!

Z pewnością na ścieżce edukacyjnej spotkaliście się z pojęciem pamięci fotograficznej. Obrazowo przedstawiamy to tak, jakby nasz mózg robił zdjęcie danej rzeczy. Okazuje się, że znacznie łatwiej zapamiętujemy treści przedstawione w formie graficznej, w ciekawy lecz przejrzysty sposób. Takie są właśnie nasze plansze edukacyjne na ścianę! Uczniowie Twojej szkoły będą mieć teraz potrzebne informacje w zasięgu wzroku.

plansza edukacyjna na ścianę

W naszej ofercie posiadamy plansze przeznaczone na każdy etap edukacji!

Edukacyjna ozdoba na ścianę

Pierwsza pomoc – to plansza ratująca życie! Z tego względu powinna znaleźć się w każdej sali lub na korytarzu szkolnym. Co ważne, niezbędne czynności ukazane są krok po kroku w widoczny i prosty sposób. Konkludując, to swoisty ‘must have’ w każdej instytucji, gdzie mamy do czynienia z dużymi skupiskami ludzkimi, a szkoła taką niewątpliwie jest.

Układ Słoneczny – plansza przedstawiająca planety Układu Słonecznego. Oprócz walorów edukacyjnych przyciąga również uwagę uczniów i stanowi ozdobę każdej szkolnej sali. Wizualizacja planet wzbogacona o szczegółowe informacje o każdej z nich.

Zwierzęta hodowlane – dzieci kochają zwierzęta, dlatego ta plansza z pewnością będzie cieszyła się wśród nich dużym powodzeniem. Co więcej taki stały element wystroju sali może być pomocą w grach i zadaniach edukacyjnych, również na lekcjach języków obcych.

Dzikie zwierzęta – gdzie zamieszkują dzikie zwierzęta? Od dziś mogą być stałym elementem Twojej sali! Ta plansza ułatwi dzieciom zdobywanie wiedzy na lekcjach przyrody, geografii i biologii. Ponadto wysoka jakość produktu sprawi, że na długo pozostanie w murach Twojej placówki.

Atrakcyjna lekcja chemii

Chemia niejednemu uczniowi przysparza kłopotu… Jak sprawić, aby uczniowie z łatwością przyswajali wiedzę z tego przedmiotu? To proste! Zainwestuj w nasze pomoce wizualne. Plansze zamontowane na ścianie, w sposób przejrzysty i estetyczny przedstawiają niezbędne informacje oraz treści chemiczne. Już teraz zapoznaj się z asortymentem plansz chemicznych:

Układ okresowy pierwiastków chemicznych

Tablica rozpuszczalności soli i wodorotlenków w wodzie

Szereg aktywności metali i skala Ph

Po więcej ciekawostek zapraszamy na nasz fanpage.

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937