0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  Zacznij rok szkolny z Eskamedia Szkoła!

  Początek roku szkolnego – pomoce dydaktyczne dla szkół podstawowych

  Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Koniec wakacji to najlepszy czas, aby pomyśleć jak przygotować szkołę na przyjęcie uczniów. Polecamy nasze pomoce dydaktyczne dla szkół – gry podłogowe, gry stolikowe, tablice edukacyjne. Materiały, które przygotowywujemy idealnie sprawdzą się zarówno w szkołach podstawowych, jak i przedszkolach oraz żłobkach. Co ważne – przyjmujemy również indywidualne zamówienia. 🙂

  Początek roku szkolnego to dobry moment, aby przygotować nową przestrzeń dla uczniów.

  Gry korytarzowe – nauka poprzez zabawę

  Zanim zadzwoni pierwszy dzwonek, warto pomyśleć nie tylko o salach lekcyjnych, ale również
  o pozostałych przestrzeniach szkolnych takich jak korytarze czy sala gimnastyczna. Nasze gry korytarzowe (podłogowe) idealnie sprawdzą się podczas przerw międzylekcyjnych. Dzieci zamiast zatapiać się w podstępny i uzależniający świat internetu oraz mediów społecznościowych, będą miały idealną okazję na zabawę – poszerzając swoją wyobraźnie oraz integrując się z rówieśnikami. Serdecznie polecamy do tego m.in. grę Koszykówka oraz Klasy Planety.
  Oprócz rozrywki nasze gry pełnią rolę edukacyjną. Kolorowe wzory naklejone na podłodze to również oryginalna ozdoba na szkolnych korytarzach.

  Kreatywna zabawa dzięki grom korytarzowym to przepis na udaną przerwę.

  Naklejki na schody – prawdziwy HIT!

  Dzieci wielokrotnie korzystają ze szkolnych schodów podczas dnia spędzonego w szkole. Dlaczego więc tej przestrzeni też nie wykorzystać? Nasze naklejki na schody stworzone są z myślą o utrwalaniu wśród dzieci zasad kulturalnego oraz bezpiecznego przebywania w szkolnej placówce. W tym pomaga Nasz szkolny kodeks – czyli kilka prostych zasad, które pełnią rolę regulaminu. Do wyboru jest również Pierwsza pomoc, z niezbędnymi wskazówkami co należy zrobić kiedy ktoś potrzebuje naszej pomocy. W ofercie również przygotowaliśmy naklejki typowo edukacyjne : tabliczka mnożenia, planety, przypadki, angielskie czasowniki nieregularne oraz ważne dla naszego kraju historyczne daty. Co ważne – przyjmujemy zamówienia na spersonalizowane naklejki!
  Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, za pomocą adresu mailowego: sklep@eskamedia.pl


  Naklejki na schody – zaufały nam szkoły w całej Polsce!

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937