Pomoce dydaktyczne w nowoczesnej szkole

Jeśli chcesz, aby to właśnie Twoja placówka była taka jak w tytule – przeczytaj poniższy wpis! Jak wygląda szkoła marzeń? To przyjazne miejsce, gdzie jest kolorowo i kreatywnie! Ściany i podłogi nie świecą pustkami, lecz są ozdobione przez gry oraz pomoce dydaktyczne.

Pomoce dydaktyczne z pomysłem

Proces kształcenia będzie bardziej efektywny w sali, gdzie ścienne plansze przykuwają uwagę i budzą zaciekawienie, a na ławce każdy uczeń ma naklejkę edukacyjną! W eskowej szkole nawet schody są kolorowe. Dodatkowo, może się na nich znajdować, co tylko chcesz – przydatna wiedza lub kodeks zachowania! Dopełnieniem są nasze materiały do nauki języka angielskiego w formie online, z których dzieci mogą korzystać w zaciszu domowym.

Nowoczesna szkoła to również odpowiednio wyposażona świetlica. Z naszymi pomocami będzie ona miejscem, gdzie dzieci kreatywnie spędzają czas z rówieśnikami. Zapewnią to m.in. czasopisma i kolorowanki edukacyjne dla najmłodszych żaków. Książeczki rozwijają kreatywność i zdolności manualne. Jeśli stoliki w Waszej szkolnej świetlicy mają lekko porysowane lub wytarte blaty, to gry stolikowe będą świetnym rozwiązaniem tego problemu. Zaaplikowane na blaty gry odświeżą meble i umożliwią dzieciom wspaniałą rozrywkę.

plansze i naklejki edukacyjne

Kreatywne przerwy międzylekcyjne

Takie będą z naszymi grami podłogowymi. Zamiast chaosu, hałasu i zgiełku, który często prowadzi do niebezpiecznych sytuacji, możesz w ciekawy sposób zapewnić swoim uczniom rozrywkę.

Nauczyciele korzystający z naszych pomocy dydaktycznych nie wyobrażają sobie już pracy bez nich. Pomysłowe gry i zabawy są niezbędne w codziennej pracy z uczniem. Urozmaicają nauczanie na każdym jego etapie i sprawiają, że jest bardziej efektywne i łatwiej przyswajalne przez dzieci. Zwiększają też komfort pracy nauczyciela.

Szkolne „przydasie”

Ten dział zawiera różnorodne pomoce w formie kolorowych plansz, banerów i roll’upów, które każdy nauczyciel może dostosować indywidualnie do swoich potrzeb i potrzeb uczniów, aby uatrakcyjnić pracę i naukę. To również propozycje elementów scenografii do przedstawień i uroczystości szkolnych, a także inne niespodzianki!

Jeśli chcesz być na bieżąco, polub nas na facebook’u – znajdziesz tam nowości i superpromocje! Zaufało nam już tysiące szkół z całej Polski! Jeżeli pragniesz dołączyć do tego zacnego grona, zacznij korzystać z naszych pomocy dydaktycznych!

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937