Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/lukwww/domains/eskamediaszkola.pl:/tmp:/var/tmp:/home/lukwww/.tmp:/home/lukwww/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/lukwww/domains/eskamediaszkola.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/home/lukwww/domains/eskamediaszkola.pl:/tmp:/var/tmp:/home/lukwww/.tmp:/home/lukwww/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/lukwww/domains/eskamediaszkola.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Pozwól mi, a zrobię to sam - linia samodzielności - Eskamedia Szkoła

Pozwól mi, a zrobię to sam – linia samodzielności

Pierwszy dzień w przedszkolu lub szkole w zdecydowanej części przypadków wiążę się ze stresem i nerwami, zarówno u dzieci, jak i u zatroskanych rodziców. Doskonale to rozumiemy! Jak zatem wspomóc dziecko w pierwszym kroku na edukacyjnej ścieżce, a jednocześnie rozwijać jego autonomię. Idealnym rozwiązaniem będzie nasza propozycja – linia samodzielności.

zestaw naklejek samoprzylepnych „Linia samodzielności”

Linia samodzielności to zestaw materiałów umożliwiających dzieciom naukę samodzielnego myślenia i działania w przestrzeni przedszkolnej oraz szkolnej.

Jeśli pragniesz, by Twoja szkoła była przyjazna i bezpieczna dla Twoich uczniów – zapoznaj się z naszym zestawem naklejek samoprzylepnych.

Dzięki samoprzylepnym stopkom na podłogę, nasi podopieczni zawsze znajdą drogę! Drogę do…. biblioteki, sali gimnastycznej, stołówki, sekretariatu, szatni, świetlicy, sali komputerowej, pani pedagog i pani pielęgniarki. W Twojej szkole znajdują się jeszcze inne pomieszczenia, do których uczęszczają uczniowie? Żaden problem, zamieścimy na stopkach treść wybraną przez Ciebie.

Co jest głównym celem naszych naklejek?

Oczywiście nabycie odwagi i pewności w samodzielnym poruszaniu się na obszarze budynku szkolnego.

Lecz nie tylko! Dzięki naszemu zestawowi każdy uczeń nabywa umiejętność samodzielności w wielu aspektach szkolnego funkcjonowania. To również ćwiczenie koncentracji i dążenia do celu oraz umiejętność nauki orientacji w szerszej przestrzeni.

Nasza linia samodzielności kształtuje u dzieci postawę sprawczą, ambicję i wiarę we własne siły. Uczy kontroli i refleksji nad własnymi działaniami. Co więcej, nasze pomoce to świetna baza do gier edukacyjnych.

W ofercie posiadamy naklejkę na podłogę i plakat samoprzylepny „Linia samodzielności” oraz naklejki na podłogę „Stopki”.

Pamiętajcie, że atmosfera w szkole jest bardzo ważna i rzutuje na samopoczucie dzieci. W końcu spędzają one w tym budynku dużą część dnia, warto zadbać o stworzenie odpowiednich relacji i warunków sprzyjających rozwojowi umiejętności edukacyjnych oraz społecznych. Nauczyciel powinien wspierać swoich uczniów w osiąganiu samodzielności, ale nie wyręczać ich w różnych czynnościach.

Czujecie niedosyt? Zapraszamy na nasz fanpage, tam znajdziecie ciekawostki i bieżące informacje!

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937