Ślubujemy! Nasze dekoracje

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre! Niebawem powitamy jesień, a w październiku uczniowie klas pierwszych będą uczestniczyć w uroczystości ślubowania. Dla najmłodszych żaków ten dzień jest początkiem ich edukacyjnej ścieżki i budzi ogromne emocje. Przejęci są również rodzice i nauczyciele. Aby ten dzień był szczególny, należy zadbać o wyjątkową oprawę. Nasz sposób na estetyczną i efektowną dekorację to… roll-up!

Rollup to często stosowany system, który składa się z grafiki na nośniku zwiniętym w metalową kasetę. Prosta konstrukcja rollupa umożliwia szybki montaż i demontaż. Szczelna kaseta i torba transportowa gwarantuje bezpieczne przechowywanie i wielokrotne wykorzystanie. Nasza pomoc pozwoli podkreślić szczególny, uroczysty charakter tej ważnej dla pierwszaków chwili.

Przedstawiamy 3 propozycje grafik:

rollupy

Wyjątkowy dzień!

W tym uroczystym dniu nie może zabraknąć części artystycznej, gdzie uczniowie klas starszych będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Może sami ułożą wiersz lub piosenkę, która doda otuchy młodszym uczniom? Oczywiście mile widziane są również występy taneczne i teatrzyk. W tym dniu pierwszaki składają uroczystą przysięgę o wzorowym wypełnianiu obowiązków szkolnych. A gdyby tak rodzice również przyłączyli się do ślubowania, ale z własną, rodzicielską wersją? To coraz popularniejszy trend. Bardzo ważne jest, aby dzieci czuły wsparcie nie tylko ze strony nauczycieli, ale przede wszystkim rodziców. Drodzy nauczyciele – zadbajcie o to, aby ten dzień nie był nudną sztampą, a radosnym i atrakcyjnym dla dzieci wydarzeniem. Po uroczystym pasowaniu na ucznia warto zadbać o poczęstunek i chwilę relaksu dla przejętych żaków! Rozrywką niech będą polecane przez nas niezawodne gry korytarzowe i stolikowe. Ponadto, nasze dekoracje będą idealnym tłem do zdjęć pamiątkowych.

Starsi uczniowie pełnią w dniu tej uroczystości ważną rolę – powinni oni służyć zawsze pomocą i radą dla młodszych kolegów. Istotne jest, aby zapewnić pierwszaków, że szkoła będzie dla nich drugim domem, a klasa i nauczyciele jak rodzina. Instytucja szkoły ma za zadanie spełniać wszystkie warunki niezbędne do prawidłowego wzrastania i edukacji, jednak najważniejsza jest życzliwa i wspierająca atmosfera.

Więcej wpisów

Kontakt

Studio Kolporpress Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
NIP 959 14 54 937