0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  Szereg aktywności metali

  Chemia – jeden z przedmiotów ścisłych. Jedni go uwielbiają, dla innych jest prawdziwą szkolną zmorą.
  Jak więc uczyć się tego przedmiotu i odnosić sukcesy w nauce? Podstawą są odpowiednie materiały edukacyjne – polecamy szczególnie nasze plansze : szereg aktywności metali, układ okresowy pierwiastków, tablica rozpuszczalności.

  Niech nauka będzie łatwa i przyjemna

  Z definicji – szereg aktywności metali jest to zestawienie pierwiastków, będących metalami,
  w kolejności od najbardziej do najmniej aktywnego metalu. Im metal bardziej aktywny
  chemicznie, tym położony jest bardziej na początku szeregu aktywności metali. Nasza plansza w prosty i przejrzysty sposób przedstawia kierunek malejącej aktywności metali oraz miarę odczynu roztworu.
  Każdy uczeń bez problemu jest w stanie odczytać potrzebne mu do lekcji dane.
  Oprócz dużej planszy edukacyjnej przygotowaliśmy równiez mniejsze elementy – specjalne naklejki na szkolne stoliki – tak, aby każdy uczeń miał pod ręką niezbędne do lekcji informacje.

  Szereg aktywności metali – niezbędnik na lekcjach chemii


  Plansza na ścianę oraz na szkolną ławkę – układ okresowy pierwiastków, tablica rozpuszczalności, szereg aktywności metali – pomoce dydaktyczne dla każdej szkoły

  Nasze plansze drukowane są na folii samoprzylepnej, zabezpieczonej laminatem. Plansza aplikowana jest na płytę PCV o grubości 3 mm. Takie rozwiązanie daje gwarancję jakości oraz trwałości produktu na wiele lat. Sugerujemy różne sposoby mocowania do ściany: wkręty z kołkami rozporowymi, mocna, dwustronna taśma klejąca o wysokiej przyczepności, klej montażowy.
  Format naszych planszy to 140 x 72 cm, jednak jesteśmy oczywiście w stanie przygotować każdemu Klientowi wymiary jakich tylko potrzebuje. W sprawach indywidualnych zamówień bardzo prosimy kontaktować się z działem obsługi Klienta – telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomość e-mail.
  Zapraszamy do współpracy szkoły, przedszkola oraz placówki oświatowe.
  Obecnie dla wszystkich Klientów przygotowaliśmy rabat – tylko do końca września na każde zamówienie dostajemy 10% rabatu. Tego nie można przegapić. 🙂

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937