0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  Taboo! Język angielski w biznesie – na wesoło ;-)

  My jesteśmy zakochani w tej grze! I ostrzegamy – to uzależnia! 😉 Zatem o jakiej aktywności mowa? Angielskie taboo – spróbuj, a przepadniesz! Nawet nie zauważysz, kiedy ‘business English’ będziesz miał w małym palcu!

  angielskie Taboo

  Zakazane słowa

  A teraz przejdźmy do omówienia zasad tej gry. Każda karta zawiera słowo kluczowe. To właśnie ten wyraz musisz opisać pozostałym uczestnikom gry. Pod nim znajdują się 3 wyrazy, których nie możesz użyć podczas tłumaczenia słowa pozostałym uczestnikom! Te słowa to… TABOO!!! 😉

  Czego uczy nasza gra?

  • pomaga przełamać barierę w posługiwaniu się językiem obcym
  • doskonali umiejętność mówienia
  • rozwija słownictwo i płynność wypowiedzi
  • uczy wyrażania swoich myśli pod presją czasu, w stresie
  • integruje uczestników gry
  • stanowi kreatywną rozrywkę dla każdego

  Dlaczego Taboo wzbogaca słownictwo? Przede wszystkim uczestnicy są zmuszeni do znajdowania synonimów, tworzenia opisów oraz określeń danego słowa. Pamiętajmy, że w zależności od stopnia umiejętności naszych uczniów można modyfikować grę. Jeśli poziom wiedzy danej grupy nie jest zaawansowany, to mogą oni np. używać jednego z podanych na karcie słów. Gra służy do nauki słownictwa, jak i jego powtórki.

  Dlaczego Taboo to bestseller?

  Nasze TABOO realizuje tematykę biznesową na poziomie średniozaawansowanym. Gra przeznaczona jest zarówno na zajęcia indywidualne z klientem, jak również grupowe podczas zajęć z uczniami. Taboo stwarza bardzo dobre warunki do nauki, a ponadto tworzy przyjazną atmosferę na zajęciach. Dzięki tej grze Twoje lekcje będą interesujące, a uczniowie polubią naukę języka angielskiego! Udział w grze to świetna motywacja do nauki. Co więcej, duża dawka śmiechu i emocji gwarantowana!

  Gra posiada proste zasady, a jednocześnie wymaga nie lada sprytu i zaangażowania! Co ważne, odnajdziemy tu również elementy zdrowej rywalizacji, która stanowi duży zastrzyk motywacji w procesie dydaktycznym. Po za tym, Taboo można wykorzystać do innych ćwiczeń edukacyjnych. Dysponując tak dużym zasobem słownictwa na podanych kartach, możemy tworzyć historie, scenki, dialogi. To nie tylko nauka słownictwa, lecz także gramatyki, jeśli z podanych słów będziemy tworzyć zdania. Nasz zestaw jest poręczny i posłuży Ci przez wiele lat jako atrakcyjna pomoc dydaktyczna na Twoich lekcjach.

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937