0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  Witaj szkoło! Nasze dekoracje

  Drodzy Nauczyciele – ubiegły rok szkolny, jak sami wiecie, był szczególny… Po tegorocznych wakacjach dzieci bardzo chcą zobaczyć się ze swoimi nauczycielami i kolegami w szkolnych murach. Jak w dobrym stylu powitać uczniów po powrocie z wypoczynku? Oto nasza propozycja dekoracji, które nadadzą uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego wyjątkowej oprawy. Nadchodzący rok również może przynieść wiele niespodzianek, jednak Ty możesz zadbać o to, aby jego rozpoczęcie było idealne – za sprawą naszego banera!

  Wielkoformatowa dekoracja szkolnej uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego pozwoli podkreślić szczególny, uroczysty charakter tej ważnej dla uczniów chwili.

  baner

  Proponowany format banera to 230 x 170 cm. Macie inne pomysły?
  Istnieje możliwość zmiany formatu, grafiki i tekstu banera zgodnie z Waszym życzeniem!

  Dlaczego baner?

  Baner to często stosowany system reklamowy, który stanowi wielkoformatowa grafika umieszczona na nośniku (materiale banerowym). Umożliwia szybkie stworzenie dekoracji lub tła dostosowanych do tematyki uroczystości szkolnej. Należyte przechowywanie pozwala na wielokrotne użycie banera.

  Proponujemy różne sposoby mocowania (do uzgodnienia):
  • baner oczkowany – umożliwia rozciągnięcie banera (np. na drabinkach szkolnej sali gimnastycznej) za pomocą opasek zaciskowych,
  • baner z kanałem górnym i dolnym – umożliwia podwieszenie banera do sufitu lub konstrukcji stojącej przy użyciu linek i dwóch elementów usztywniających wprowadzonych do kanałów (drewniane listwy lub metalowe rurki).

  Co więcej, posiadamy również inne banery – na każdą szkolną uroczystość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: Szkolne “przydasie” – Eskamedia Szkoła (eskamediaszkola.pl)

  Jeśli już mamy zapewnioną estetyczną dekorację, to teraz możemy pomyśleć o innych sposobach na miłe przywitanie naszych podopiecznych, takich jak wspólne śpiewanie piosenek, wykonywanie prac plastycznych, zabawy integracyjne, poczęstunek.

  Największe wyzwanie stoi przed nauczycielami nowych zespołów szkolnych, pewnie nie obędzie się bez łez i odrobiny stresu, zwłaszcza u przejętych rodziców… 😉 Warto zatem już w tym pierwszym dniu zadbać o miłą i komfortową atmosferę. Na przełamanie lodów i klasową integrację polecamy nasze niezawodne planszówki i gry korytarzowe. Tak wyposażona szkoła będzie przyjaznym i atrakcyjnym miejscem dla każdego żaka, zwłaszcza tego najmłodszego!

  Nie zapomnijcie również o niezbędnym elemencie, jakim jest UŚMIECH! 🙂

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937