0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu

  Zabawki sensoryczne – trening zmysłów!

  Nauka przez zabawę – zabawa przez naukę! To hasło przewodnie naszej działalności. Bazując na tej wiedzy, stworzyliśmy różnorodną ofertę, która obfituje w ciekawe zabawki, gry i pomoce dydaktyczne dla dzieci. 

  Okazuje się, że największą skuteczność w nauce osiągamy, gdy zaangażowany jest każdy zmysł. 

  Tym razem skupimy się na dwóch bardzo ważnych: wzroku i dotyku. 

  Zobaczcie sami! Poniższe zabawki to nie lada gratka dla dużych i małych!

  Tablet graficzny – nowoczesna zabawka edukacyjna

  Znikopis to nowoczesne urządzenie służące do ćwiczeń w pisaniu i zapamiętywaniu. Pobudza kreatywność i sprawia, że nasze pociechy z pewnością nie będą się nudzić. Ten gadżet w atrakcyjny sposób wspomaga naukę pisania i stanowi alternatywną opcję dla tradycyjnych metod.

  Glut slime – galaretka do zabawy dla każdego!

  Popularne tzw. „slimy” to świetna zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Jest to masa żelowa o konsystencji galaretki. Na czym polega zabawa? Można wyczarować z niej przeróżne kształty za pomocą ugniatania i ściskania. Zabawki tego typu poprawiają sprawność dłoni i palców, a więc stanowią perfekcyjną pomoc dla dzieci mających problemy grafomotoryczne. Co więcej, spełniają również funkcję relaksacyjną i wyciszającą. Pomysły na zabawę z magiczną galaretką zależą już tylko od Waszej wyobraźni. Z takiej zabawki ucieszy się nawet zbuntowany nastolatek! 😉

  PUSH BUBBLE – bąbelkowa feeria barw!

  Lubicie naciskać folię bąbelkową? To niezwykle satysfakcjonująca i odprężająca czynność, prawda 😉 ? Podobne właściwości ma nasza zabawka sensoryczna PUSH BUBBLE.

  Dzięki nasyconym barwom, pobudza nie tylko zmysł dotyku, ale również wzroku.  Przede wszystkim jest to idealny gadżet dla dzieci, które zamierzają rozpocząć przygodę ze szkołą. Zabawa z nim wspomaga ćwiczenia w prawidłowym pisaniu i rozwija zdolności manualne.

  Zabawki sensoryczne to swoisty ‘must have’ w świetlicy szkolnej i przedszkolu, zwłaszcza biorąc pod uwagę potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. To świetny rekwizyt na zajęciach rewalidacyjnych z uczniami.

  Co więcej, zabawki mogą służyć jako pomoc dydaktyczna na lekcjach języków obcych (nauka kolorów, nazw czynności, kształtów itp.).

  Powyższe produkty znajdziesz w zakładce: Zabawa

  Hasło na zakończenie roku szkolnego? Keep calm and have FUN! 🙂

  Zapisz się do newslettera
  i otrzymaj naszego e-booka
  "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

  za DARMO!

  Zobacz naszę politykę prywatności.

  Więcej wpisów

  Kontakt

  Studio Kolporpress Sp. z o.o.
  ul. Karola Olszewskiego 6
  25-663 Kielce
  NIP 959 14 54 937