Gra stolikowa - Szachy
    1 X 75,00  = 75,00

i otrzymaj naszego e-booka
    "No to gramy! Zbiór pomysłów na zabawę z dziećmi"

za DARMO!

Zobacz naszę politykę prywatności.

Gry stolikowe

Gra stolikowa przeznaczona do aplikacji na blaty! Szkolne naklejki!

Blaty stolików uczniowskich w Twojej placówce nie prezentują się najlepiej? Dobrze wiemy, że ławki w szkole służą wielu pokoleniom i często są wytarte lub zniszczone. Jak zadbać o meble szkolne i zatuszować takie niedociągnięcia? Mamy na to COOL rozwiązanie!

Dzisiaj upiększymy ławy szkolne, również te znajdujące się w świetlicy szkolnej. Nie zapominajmy, że ta część szkoły to miejsce, gdzie obszerne grono dzieci spędza popołudnia lub uczęszcza na różne zajęcia. Czas spędzony na świetlicy to właśnie chwile odpoczynku i zabawy. Dzięki naszej propozycji, zapewnicie swoim uczniom kreatywną i rozwijającą rozrywkę.

W naszej ofercie posiadamy szereg nieszablonowych gier stolikowych.

Gra stolikowa – gra strategiczna jako nowoczesne narzędzie edukacyjne

Dlaczego strategia? Uczy logicznego myślenia, związków przyczynowo-skutkowych oraz zasad taktycznych. Co więcej, integruje daną grupę i wspomaga kompetencje społeczne.

Dlaczego planszówka? Rozwija kreatywność, pobudza wyobraźnię, przenosi graczy w bajkowy świat fantazji. Stanowi alternatywę dla gier cyfrowych.

Nasze gry wspomagają procesy poznawcze, ćwiczą pamięć, koncentrację oraz spostrzegawczość.

Bitwa morska – emocjonująca gra strategiczna zawierająca elementy zdrowej rywalizacji niezbędnej w procesie edukacji.

Chińczyk – czy zdarzyło Wam się usłyszeć: „Proszę pani, bo ja się nudzę…:(!” Tej kultowej gry nie może zabraknąć na szkolnej świetlicy, jeśli chcesz aby Twoi wychowankowie czekali z niecierpliwością na swoją kolej w rozgrywce Chińczyka!

Kółko i krzyżyk – z pozoru prosta gra strategiczna wymaga od gracza refleksu i przemyślanej taktyki, nieoceniona w treningu skupienia i koncentracji.

Misja pszczółki BZUM-BZUM – nasza autorska gra planszowa, która przeniesie Cię w świat pszczół. Ta edukacyjna propozycja to nie tylko zabawa, ale też nauka o zjawiskach zachodzących w przyrodzie.

Szachy – chcecie, aby Wasi uczniowie byli mistrzami matematycznymi? Koniecznie zaaplikujcie tę grę stolikową w Waszej placówce. To trening analitycznego myślenia i kształtowanie pozytywnych cech charakteru.

Przy okazji, informujemy, że nasz fanpage też jest COOL!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Informacje techniczne

Blaty stolików uczniowskich to dobre podłoże do stosowania naklejek samoprzylepnych.
    Odpowiednio przygotowane dają gwarancję, że naklejone elementy będą trwale przylegać do podłoża, pozwalając na długą eksploatację.
    Jak przygotować blat do aplikacji naklejek samoprzylepnych?
    1. Powierzchnię, na którą aplikowana będzie naklejka należy odkurzyć i umyć wodą z dodatkiem detergentu (usunięcie drobin stałych oraz trwałych zabrudzeń).
    2. Wytrzeć powierzchnię do sucha.
    3. Miejsca aplikacji odtłuścić stosując miękką szmatkę i rozpuszczalnik (najlepiej benzynę ekstrakcyjną).
    4. Aplikacji dokonać przy użyciu rakli do naklejania folii samoprzylepnej lub miękkiej ściereczki (np. z mikrofibry)