Gra podłogowa - Tarcza: rzuć do celu
    1 X 899,00  = 899,00

Gry podłogowe

Gry podłogowe  – czyli najlepsza forma rozrywki dla każdego ucznia!

Szkolne korytarze to na ogół ruchliwe miejsca pełne hałasu w czasie przerw międzylekcyjnych. Bywają też wykorzystywane do prowadzenia zajęć świetlicowych i wychowania fizycznego. Można je zagospodarować w jeszcze inny, o wiele atrakcyjniejszy dla dzieci sposób. Gry i zabawy w wielkim formacie. Zabawa i edukacja dla uczniów podczas przerw i w czasie wolnym od nauki.
    Do wyboru mamy wiele tytułów: Chińczyk, Klasy Planety, Koszykówka, Misja pszczółki BZUM-BZUM, Piłka nożnaTarcza – rzuć do celu, Wygibasy, Wyprawa na Everest i wiele, wiele innych!

Gra korytarzowa to pomoc dydaktyczna dla nauczycieli i świetna zabawa dla ich podopiecznych. Wielkoformatowe plansze na podłogach korytarzy stają się powoli nieodłącznym elementem wystroju szkół, przedszkoli oraz świetlicNowoczesne podejście wyklucza zmuszanie dzieci do kilkugodzinnych sesji nad książkami i zeszytami. Aktywność fizyczna – połączona z zabawą – znacznie mocniej angażuje uczniów, przyczynia się do ich dobrego samopoczucia, wzrostu motywacji i chęci do pracy.

Skupiając uwagę na fabule gry i współzawodnictwie, zarówno maluchy jak i młodzież rozwijają jednocześnie koncentrację i zdolności uczenia się słuchowego, wizualnego i kinetycznego. Nauczyciele z kolei są w stanie realizować swoje cele w sposób ciekawy i przyjemny dla uczniów – ale także dla siebie! Większość gier skonstruowano tak, aby ich zasady można było modyfikować w zależności od wieku graczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu gry podłogowe zyskują ogromną popularność jako narzędzie nie tylko dla najmłodszych. Cenią je także nauczyciele starszych klas, którzy często wykazują się kreatywnością w tworzeniu własnych, trudniejszych zasad rozgrywki. Gra korytarzowa to efekt przeniesienia koncepcji tradycyjnej gry planszowej na duży format podłogowy. Planszą jest tu duża przestrzeń, a pionkami – same dzieci. Nasza oferta jest już na tyle szeroka, że daje możliwość wyboru gry pod kątem wieku graczy, celów edukacyjnych i walorów estetycznych. Wiele pozycji jest uniwersalnych.

Wyświetlanie 1–16 z 42 wyników